Pomázi Futó Bajnokok Sportegyesület

Rajtlista



3.PFB-SkanzenFutás [2018. 07. 15]

21,1 km
Félmaraton
Rajt: 11:00
Versenyző Nevezési díj elfogadva / rajtszám
Összesen 157 versenyző
Dobránszky Bernadett (1981) Budapest
Egyesület/Klub: Tűzszekerek

2108
A. Cziczárdi Adrienn (1976) Budapest

2167
Adamik Zsolt (1982) Budapest

Ahmadbehbahani Houman (1987) Budapest

2201
Ambrus Gergő (1984) Budaörs

2120
Antal Zsolt (1981) Kecskemét

2217
Dr. Apró Zsolt (1982) Csengele
Egyesület/Klub: KOLÓnia SE

2190
Àrvai Edina (1977) Esztergom
Egyesület/Klub: Esztergomi futóművek

Balog László (1968) Apc

2214
Balogh Erika (1973) Szeged

Bartha Bálint (1986) Pomaz
Egyesület/Klub: pfb

Berényi Attila (1965) Budapest

2148
Bogdán Gyuláné KATI (1976) Táska
Egyesület/Klub: Mozdulj érte

2152
Bognár Zoltán (1975) Az

Budai-Pfeifer Renáta (1983) Budapest

2210
Cseke Bernadett (1980) Budapest
Egyesület/Klub: Gizionok

2197
Csendes Miklos (1980) Paty

2209
Csepely László (1973) Veszprém

2123
Csonka Rita (1977) Pomaz

2173
T Csonka Rita (1977) Pomáz

2112
dase esad (1976) wesd

Deutschmann Zsolt (1990) Budapest

2133
Dimitrievits Ildiko (1973) Budapest

2160
Dimitrov Dóra (2000) Gárdony-Dinnyés

Dina Enikő (1970) Cegléd

2195
Drobilisch Nikolett (1993) Szentendre

Dunai Mariann (1988) Vecsés

2189
Egeresi Sandor (1978) Budapest

Egyházi Csanád (1982) Budapest
Egyesület/Klub: Kilométergyűjtők SE

2111
Erdei Klári (2018) Nagykőrös

Erdei Klári (1972) Nagykőrös

2194
Márti Erdei Márta (1972) Budapest

Erdei Zoltán (1978) Szentendre

2124
FALVI TIBOR (1968) ESZTERGOM
Egyesület/Klub: ESZTERGOMI FUTÓMŰVEK

2145
Farkas Viktoria (1981) Budapest

Fehér István (1990) Nagycenk

2199
Ferencz Valéria (1981) Leányfalu

2205
Fiedler Gyula (1977) Szigethalom

2154
Fiedler Rita (1980) Szigethalom

2153
Frankovics Péter (1975) Székesfehérvár

2140
Friedl János (1964) Budapest

2141
Fuller Zita (1970) Pécsvárad

2180
Gacs Attila (1979) Szolnok

2150
Gajdos Béla (1966) Dorog
Egyesület/Klub: sinosz

Gáspár Tamás (1970) Budapest

Gera Zoltán (1959) tiszaújváros

Gonda József (1983) Szigetszentmiklos

2219
Gulyás András (2004) Budapest
Egyesület/Klub: Suhanj!

2117
Gulyás Zoltán (1974) Budapest
Egyesület/Klub: Suhanj!

2118
gulyásné Dobos Mónika (1978) Debrecen

2222
Hajas Gábor (1974) Tatabánya

2129
Harmat-Szabó Gábor (1982) Budapest

2162
Harrer Tamás (1980) Budapest

2206
Hegedus Krisztian (1977) BUDAPEST
Egyesület/Klub: Sony Running Club

2216
Herpai Balázs (1980) Pomáz
Egyesület/Klub: PFB

2163
Herpai-Kis Veronika (1979) Pomáz
Egyesület/Klub: PFB

2164
Hidvégi Ferencné (1964) Úrhida

2181
Horváth Brigitta (1995) Győr

2130
Hubai László (1987) Budapest
Egyesület/Klub: Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület

2166
István Tamás (1988) Nagyecsed

2165
mr Jankó György (1966) Budapest
Egyesület/Klub: György

2142
Jász Sára (1997) Pomáz

2137
Dr. Kádár Orsolya (1978) Szentendre

2175
Kapinecz Gyöngyvér (1972) Komárom

2146
Kaszâs Mària (1972) Budspest
Egyesület/Klub: Rakosmente futoklubb

2198
Kecskés Judit (1979) Budapest

2149
Képiró László (1969) Nagykovácsi

2143
Király Csilla (1971) Szigetmonostor

Kiss Melinda (1970) Budapest

2125
Kisuczky Attila (1978) Budapest

Koleszár Norbert (1988) Felsődobsza

Kolozsi Erzsébet (1951) Budapest
Egyesület/Klub: RunTogether

2136
dr. Kóródi Orsolya (1980) Budapest
Egyesület/Klub: PFB SE

2207
Koroknai Zoltán (1978) Debrecen

2208
Kovacs Amarilla (1978) Gardony

Kovács Patrícia (1994) Bag

2193
Kovácsovics Péter (1975) Budapest
Egyesület/Klub: -

2191
Könczöl Ildikó (1973) Piliscsév

Könnye Csaba (1973) Szeged

2218
Krátky Egon (1977) Dunavarsány

Kristóf György (1983) Fonyód

2109
Kubinyi Márton (1976) Cegléd

2121
Kufcsák Anna Rebeka (1997) Budapest

2147
Ládonyi János (1979) Dunaharaszti

2127
Lantos Norbert (1984) Budapest
Egyesület/Klub: FuTeam SE

2171
lendvai attila (1973) jászkarajenő

2110
Lippai Beáta (1975) Vác
Egyesület/Klub: Lippai

2135
Ludman Noémi (1973) Nyergesújfalu

2169
Márkus György (1983) Gőr
Egyesület/Klub: MVM SE

2131
Marsi Pál (1989) Medgyesegyháza

2185
Mészáros Imre (1971) Budapest

2139
Moldvan Agnes (1986) Budapest

2176
Molnár Gábor (1978) Budapest

Molnár József (1970) Szigetszentmiklós

2114
Molnár Zoltán (1979) Püspökladány
Egyesület/Klub: Futó Daru SE

2202
Nagy Amarilla (1978) Dunakeszi

Nagy Attila (1976) Vác
Egyesület/Klub: Fitt-fut

2134
Nagy Bálint (2009) Pomáz
Egyesület/Klub: Banda tag

2157
Nagy Emese (1975) Budapest

Nagy Erika (1987) Vecsés

2188
Nagy Milán Attila (1981) Budapest

2102
Nagy Zoltán (1973) Pomáz
Egyesület/Klub: Pomázi Futóbajnokok SE

2155
Nemes Viktória (1985) Budapest
Egyesület/Klub: Bátorfi-Agria KTK

2107
Német Zoltán Sándor (1975) Kiskunfélegyháza

2172
Németh Alinda (1989) Budapest

2168
Németh Andrea (1967) Bidapest
Egyesület/Klub: Vasemberek Klubja

2212
Neubrandt Tamás (1981) Pilisvörösvár

2179
OKane Jon (1988) Saint John, Canada

- Pál Gábor (1994) Dorog
Egyesület/Klub: -

2187
Pálfi Erika (1979) Szentendre
Egyesület/Klub: Pomázi Futóbajnok SE

2203
Pándorfalvi Csaba (1978) Gyömrő
Egyesület/Klub: -

2128
Papp Barnabás (1992) Budapest

Pásztory Krisztián (1976) Gyöngyöspata
Egyesület/Klub: Bodon Péter FC

2211
Pataki Tóth Krisztina (1972) Debrecen

2213
Patyi János (1974) Zsámbék

2104
Patyiné Varga Annamária (1976) Zsámbék

2103
Pénzes Gabriella (1985) Budapest

2161
Petró Ádám (1980) Budapest

2158
Potencsik Virág (1995) Pócsmegyer

2177
Póti Szabolcs (1977) Szentendre

2115
Pruzsinszki Krisztina (1977) Budapest
Egyesület/Klub: PFB

2113
Puskás Szilvia (1983) Budapest

2178
Reif Márk (1990) Budapest

2126
resa tesa (1983) wesd
Egyesület/Klub: kertez team

Révhelyi Dóra (1976) Csömör

2138
Rudnitskiy Daniil (1983) Budapest
Egyesület/Klub: Procter & Gamble Sportklub

2221
Sárdiné Simonyi Nikolett (1987) Dorog
Egyesület/Klub: Dorogi Futókör Sportegyesület

2119
Sarok Ferenc (1991) Pomáz

2174
Schneller Erika (1968) Szentendre

2182
Seres Gábor (1980) Gyöngyös

Szabados Ágnes (1983) Szentendre

Szabó Andrea (1972) Hódmezővásárhely

2132
Szabó Balázs (1989) Budapest
Egyesület/Klub: Procter & Gamble Sportklub

2220
Szabó László (1977) Komárom

2116
Szabó Pálma (1967) Budapest

2101
Szabó Szilvia (1975) Nógrád

2151
Szabóné Zsóka (1967) Ráckeve
Egyesület/Klub: FuTeam SE

2204
Szántó Gábor (1979) Dunakeszi

2215
Szarka Beatrix (1981) Szekesfehervar

2170
Széll Endre (1976) Dunaharaszti
Egyesület/Klub: Fut a Haraszti

Szép Gábor (1980) Varsány

2156
Dr Szepesi Erika (1986) Kunszentmárton

Szigetfy Ildikó (1976) Veszprém

2122
Tapsonyi Tamás (1970) Budapest
Egyesület/Klub: SPSC

2183
Tarnay Károly (1971) Budapest
Egyesület/Klub: Károly Tarnay

2144
Tarnóczy Orsolya (1982) Budapest
Egyesület/Klub: Bubu és Buborék

Timár Márta (1982) Visegrád

2159
Tóth Ferenc (1972) Dunaújváros

2105
Tóth József (1980) Tardona

2192
Törő Alíz (1976) Budapest

Törökné Kocsis Julianna (1972) Budapest

2106
Vadnai Márton (1982) Pilisjaszfalu

2100
Veres Attila (1978) Budapest

2196
Vojinovic Mirko (1966) Pancevo, Szerbia
Egyesület/Klub: Maratonci Pancevo

2200
vozer atila (1967) reter
Egyesület/Klub: koral

Zsédely András (1974) Gárdony, Agárd

2184
Zuba Péter (1968) Balatonalmádi
Egyesület/Klub: Apa és fia futócsapat

2186